KOD DO POBRANIA

Skopiuj kod i zamieść kalendarz na swej stronie internetowej

Dodaj wydarzenie
NADCHODZĄCE WYDARZENIA - GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA I POWIAT TATRZAŃSKI

Thursday 20.06.2019

kino-sokol
2019-06-20 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-20 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 21.06.2019

kino-sokol
2019-06-21 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-21 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Saturday 22.06.2019

kino-sokol
2019-06-22 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

Monday 24.06.2019

kino-sokol
2019-06-24 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

Tuesday 25.06.2019

kino-sokol
2019-06-25 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-25 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Wednesday 26.06.2019

kino-sokol
2019-06-26 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-26 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Thursday 27.06.2019

kino-sokol
2019-06-27 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-27 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 28.06.2019

kino-sokol
2019-06-28 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-28 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Saturday 29.06.2019

kino-sokol
2019-06-29 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

Monday 01.07.2019

kino-sokol
2019-07-01 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

Tuesday 02.07.2019

kino-sokol
2019-07-02 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-02 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Wednesday 03.07.2019

kino-sokol
2019-07-03 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-03 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Thursday 04.07.2019

kino-sokol
2019-07-04 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-04 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 05.07.2019

kino-sokol
2019-07-05 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-05 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Saturday 06.07.2019

kino-sokol
2019-07-06 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

Monday 08.07.2019

kino-sokol
2019-07-08 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

Tuesday 09.07.2019

kino-sokol
2019-07-09 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-09 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Wednesday 10.07.2019

kino-sokol
2019-07-10 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-10 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Thursday 11.07.2019

kino-sokol
2019-07-11 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-11 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 12.07.2019

kino-sokol
2019-07-12 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-12 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Saturday 13.07.2019

kino-sokol
2019-07-13 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

Monday 15.07.2019

kino-sokol
2019-07-15 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

Tuesday 16.07.2019

kino-sokol
2019-07-16 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-16 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Wednesday 17.07.2019

kino-sokol
2019-07-17 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-17 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Thursday 18.07.2019

kino-sokol
2019-07-18 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-18 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 19.07.2019

kino-sokol
2019-07-19 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-07-19 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Saturday 20.07.2019

kino-sokol
2019-07-20 10:00  
Kino Sokół 

Repertuar :...