Przykro Nam
sprawdź wybrane wydarzenie w Kalendarzu wydarzeń /aktywny link / czy było wydarzeniem cyklicznym czy jednodniowym . Wydarzenia cykliczne wyświetlane są we wszystkich terminach trwania . W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

Administrator
Co można wykonać przy użyciu specjalnych igieł do nawijania oraz cienkich papierowych pasków? Przyjdź na nasze warsztaty w empiku i sprawdź, na czym polega technika zwana quillingiem, a później wykorzystaj nową wiedzę w praktyce. Przekonasz się, że własnoręczne wykonanie fantastycznych małych kwiatów i innych drobnych ozdób do domu to całkiem prosta sprawa, chociaż nieźle zakręcona. 
Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.
Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: Szczecin 603 112 134

Dołącz do naszej grupy na fb Czas na DIY 
www.facebook.com/groups/czasnadiy/
 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-02-13 o godz. 11:00 do godz. 10:00.

Miejsce wydarzenia:

Szczecin miasto Szczecin

Adres:

empik Kaskada al. Niepodległości 36 70-404 Szczecin

Wydarzenie dodał(a) / Źródło