Przykro Nam
sprawdź wybrane wydarzenie w Kalendarzu wydarzeń /aktywny link / czy było wydarzeniem cyklicznym czy jednodniowym . Wydarzenia cykliczne wyświetlane są we wszystkich terminach trwania . W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

Administrator
Spektakl teatralny „Między łóżkami”.

12.10 (piątek) godz. 17.30 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie

Między łóżkami” to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr!


Obsada:

Joanna Kurowska

Katarzyna Ankudowicz

Artur Barciś

Radosław Pazura

Lesław Żurek


Ceny biletów:

80 zł (sala widowiskowa, rząd 1 – 10),

70 zł (sala widowiskowa, rząd 11 – 18),

60 zł (balkon).

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008. Bilety online: www.kultura.andrychow.eu, www.kupbilecik.pl

Więcej informacji na: http://www.kultura.andrychow.eu
 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-02-07 o godz. 09:00 do godz. 10:00.

Miejsce wydarzenia:

Adres:

ul. Szewska 7

Wydarzenie dodał(a) / Źródło