Przykro Nam
sprawdź wybrane wydarzenie w Kalendarzu wydarzeń /aktywny link / czy było wydarzeniem cyklicznym czy jednodniowym . Wydarzenia cykliczne wyświetlane są we wszystkich terminach trwania . W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

Administrator
Artystyczne farby akrylowe powstawały równolegle do nurtu Pop Art, kojarzonego z takimi artystami jak Andy Warhol czy Roy Lichtenstein. Akryl był idealny do kładzenia płaskich plam koloru, które były charakterystyczne dla tego stylu. Dlatego artyści lat 50-tych pokochali farby akrylowe. Dziś to także jedne z najpopularniejszych farb. Na warsztatach, inspirując się fotografiami współczesnych ikon popkultury, stworzymy akrylowe portrety. Na zajęcia zaprasza empik wspólnie z firmą Colart.

 

Wiek 5+


Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.

 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-02-23 o godz. 15:00 do godz. 16:00.

Miejsce wydarzenia:

Adres:

Empik Manufaktura Łódź ul. Karskiego 5 91 -071 Łódź

Wydarzenie dodał(a) / Źródło