Przykro Nam
sprawdź wybrane wydarzenie w Kalendarzu wydarzeń /aktywny link / czy było wydarzeniem cyklicznym czy jednodniowym . Wydarzenia cykliczne wyświetlane są we wszystkich terminach trwania . W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

Administrator
WIELKIE NAZWISKA Z WIELKIEGO EKRANU, OKIEM ARTYSTKI - EWY JASEK W V.A. GALLERY POLAND!!!

6 grudnia br. dzięki wystawie "Złota klatka" przeniesiemy Państwa do świata malarstwa Ewy Jasek. Twórczość Artystki choć budzi skojarzenia z popartem lat 60. i 70. ubiegłego wieku, swoją estetykę a nawet ornamentykę czerpie ze współczesności. Można raczej powiedzieć, że jej malarstwo nawiązuje do najlepszych „tradycji gatunku”; od Lautrec’a, poprzez Basquiat’a po twórczość Pągowskiego i Świerzego, wnosząc własne środki ekspresji.


Więcej: https://www.va-gallery.pl/ewa-jasek/
More: https://www.va-gallery.pl/ewa-jasek-2/


_BIO

Ewa Jasek jest absolwentką PWSSP. Jest artystką, której główną pasją jest malarstwo, ale odnosi również sukcesy w fotografii, rysunku, a ostatnio także w cyfrowej grafice. Od wielu lat jest animatorem kultury, organizatorem warsztatów, plenerów i wystaw. Przez kilkanaście lat prowadziła pozaszkolną edukację artystyczną dla dzieci i młodzieży, jednocześnie tworząc i poszukując własnego artystycznego języka wypowiedzi.

W swoim dorobku artystycznym uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Prace Ewy Jasek znalazły nabywców nie tylko w krajach europejskich, ale także w prywatnych kolekcjach w Australii i USA.

Wernisaż 6. grudnia 2018, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex - akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland, Metalmex - akcesoria meblowe, Stowarzyszenie Metal Merge, QESA

PATRONAT MEDIALNY:
BIZNES meble.pl
Nasz Głos Poznański
Imperium Kobiet
Law Business Quality
biuletyn.poznan.pl
Puls Gminy Tarnowo Podgórne
pokulture.pl 
Coolturalni24
ART. JUST. - Po prostu sztuka
Oko na Kulturę
Kulturalnik Poznański

V.A. Gallery Poland powstała aby promować polską sztukę współczesną. Jest naturalną kontynuacją działań Stowarzyszenia Metal Merge i stworzonego z jego inicjatywy salonu kulturalnego. W ofercie Galerii znajdują się zarówno dzieła uznanych już twórców, jak i prace młodego pokolenia dopiero rozpoczynającego swoją artystyczną drogę. Więcej na stronie: http://www.va-gallery.pl/

"MARIAŻ SZTUKI Z BIZNESEM" to cykl wydarzeń artystyczno-kulturalnych zainicjowanych ponad pięć lat temu przez firmę Metalmex oraz Stowarzyszenie Metal Merge. Ideą spotkań jest stworzenie platformy łączącej dwa różne światy: sztuki i biznesu. Odbywają się one we czwartki, na wzór Czwartkowych Obiadów organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obecnie głównym organizatorem spotkań jest V.A. Gallery Poland.

STOWARZYSZENIE METAL MERGE powstało by wspierać działalność artystyczną i przy pomocy sztuki konsolidować środowisko biznesowe. Więcej na stronie:
http://www.violart.pl/

WSTĘP WOLNY!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-02-06 o godz. 10:00 do godz. 10:00.

Miejsce wydarzenia:

Adres:

ul. Wierzbowa 162, 62-081 Wysogotowo

Wydarzenie dodał(a) / Źródło