Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorRozlicz e-PIT w Zielonych Arkadach


Roczne rozliczenie podatkowe to dla niektórych osób spore wyzwanie. 16 marca w godz. 12:00-20:00 w Zielonych Arkadach mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy w ramach akcji „Twój e-PIT”.

Niektórzy mają już wprawę, ale dla wielu osób wypełnienie formularzy potrzebnych do złożenia zeznania podatkowego wciąż stanowi nie lada wyzwanie. Dlatego 16 marca w godz. 12:00-20:00 w Zielonych Arkadach urzędnicy z Krajowej Administracji Skarbowej będą udzielać bezpłatnej pomocy przy złożeniu i wysłaniu PIT-a przez Internet.

Złożenie takiego zeznania elektronicznie niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pewność, że formularz został wypełniony w prawidłowy sposób. Dodatkowo, rozliczenie PIT-a drogą internetową gwarantuje szybszy zwrot nadpłaconego podatku przez Urząd Skarbowy.

W celu złożenia zeznania podatkowego należy zabrać ze sobą niezbędne dokumenty. Przede wszystkim dowód osobisty, a także: zeznanie roczne za 2017 r., PIT-11 otrzymany od pracodawcy w tym roku, oraz dokumenty potwierdzające wydatki, które chcemy odliczyć. 

Z bezpłatnej pomocy przy składaniu zeznania podatkowego na formularzach PIT-37 i PIT-38 będzie można skorzystać w Zielonych Arkadach 16 marca w godz. 12:00-20:00. 

 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-03-16 o godz. 12:00 do godz. 20:00.

Miejsce wydarzenia:

Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Bydgoszcz miasto Bydgoszcz

Adres:

Zielone Arkady Bydgoszcz ul. Wojska Polskiego 1 85-171 Bydgoszcz

PR Inspiration

Wydarzenie dodał(a) / Źródło