Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorRozlicz PIT w Avenidzie – bezpiecznie, szybko i wygodnie


Każdego roku marzec i kwiecień są przepełnione gorączką rocznych rozliczeń podatkowych (PIT). 16 marca w godz. 12:00-20:00 w Avenidzie urzędnicy z Krajowej Izby Skarbowej bezpłatnie pomogą mieszkańcom Poznania i okolic w składaniu zeznań podatkowych i w wysłaniu ich drogą internetową do odpowiedniego oddziału Urzędu Skarbowego.

Roczne rozliczenie podatkowe to spore wyzwanie zarówno dla osób starszych, jak i tych, które wypełniają je po raz pierwszy. Dlatego 16 marca w godz.12:00-20:00 w naszym Centrum urzędnicy z Krajowej Izby Skarbowej bezpłatnie udzielą pomocy w złożeniu
i wysłaniu przez internet zeznania podatkowego
– mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Złożenie zeznania podatkowego drogą internetową niesie za sobą wiele korzyści, m.in. pewność o prawidłowym sposobie wypełnienia formularzu. Dodatkowo rozliczenie PIT-u elektronicznie gwarantuje szybszy zwrot nadpłaconego podatku przez Urząd Skarbowy.

Aby złożyć zeznanie podatkowe, należy zabrać ze sobą niezbędne dokumenty. Oprócz zeszłorocznego rozliczenia PIT, potrzebne będą: PIT-11 otrzymany od pracodawcy oraz potwierdzenie dokonania wydatków, które podatnik chce odliczyć

Z bezpłatnej pomocy przy składaniu zeznania podatkowego będzie można skorzystać w Avenidzie Poznań 16 marca w godz. 12:00-20:00. Stanowisko urzędników z Krajowej Izby Skarbowej będzie czekać na poziomie II (przy salonie CCC).

 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-03-16 o godz. 12:00 do godz. 20:00.

Miejsce wydarzenia:

Wielkopolskie Poznań

Adres:

Avenida Poznań ul. Matyi 2

PR Inspiration

Wydarzenie dodał(a) / Źródło