Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorZawody wędkarskie „O Puchar Burmistrza Miasta Nowego Targu”


W dniu 18 sierpnia 2019 r. koło nr 17 PZW „Podhale” w Nowym Targu organizuje muchowe zawody wędkarskie „O Puchar Burmistrza Miasta Nowego Targu”. Zawody rozgrywane będą na potokach Biały i Czarny Dunajec. Wędkarze łowić będą pstrąga potokowego, tęczowego, źródlanego i klenia o wymiarze ochronnym 25 cm oraz lipienia o wymiarze ochronnym 30 cm.

Dla zwycięzców przewidziano puchary w postaci statuetek ryb występujących w tych potokach, które zostały zaprojektowane i wykonane przez miejscowego artystę Gabriela Szyrszenia.

W dniu zawodów o godz. 6:00 na boisku sportowym za Komendą Powiatową Policji przy zbiegu ul. Konfederacji Tatrzańskiej i Targowej przewidziana jest zbiórka i zapisy zawodników. Następnie zawodnicy wylosują sektory i stanowiska, na których będą wędkować. Zawody rozgrywane będą w dwóch turach. Pierwszy etap zawodów rozegrany zostanie w godzinach przedpołudniowych. Po ok. dwugodzinnej przerwie zawodnicy ponownie udadzą się na stanowiska i zostanie rozegrana druga tura zawodów. O godz. 17:00 po podsumowaniu całości rywalizacji przewidziane jest wręczenie pucharów oraz wspólna biesiada.

 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-08-18 o godz. 08:00 do godz. 17:00.

Miejsce wydarzenia:

Małopolskie nowotarski Nowy Targ miasto Nowy Targ

Adres:

Urząd Miasta Nowy Targ

Wydarzenie dodał(a) / Źródło