Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorInteraktywny Wawel Truck w Gdyni! Zapraszamy!


Już 17 i 18 sierpnia w Gdyni podczas Lotos Gdynia Aerobaltic 2019 Airshow, na Lotnisku Gdynia Kosakowo na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy do Gdyni w weekend 17 i 18 sierpnia w godzinach 10-17.  

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Gdyni

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w weekend 17 i 18 sierpnia w Gdyni - podczas Lotos Gdynia Aerobaltic 2019 Airshow, na Lotnisku Gdynia Kosakowo.

Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

Słodki Wawel Truck  - Tu każdy czuje się dobrze

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

Słodka trasa ciężarówki

Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!

Zapraszamy!

Więcej informacji na: https://www.wawel.com.pl/waweltruck
 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-08-17 o godz. 10:00 do godz. 17:00.

Miejsce wydarzenia:

Pomorskie Gdynia Gdynia

Adres:

Lotnisko Gdynia Kosakowo

Garden of Words

Wydarzenie dodał(a) / Źródło