Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorPożegnanie Lata 2019


Kolejna edycja Pożegnania Lata, czyli koncertowo-sportowego zakończenia sezonu imprez plenerowych w Nowym Targu już w połowie września. Najpierw Festiwal Piosenki Turystycznej organizowany przez nowotarski MOK w dniach 13-15 września (piątek - niedziela). W pierwszym dniu 13 września (piątek) zapraszamy do Schroniska „Koliba” na Łapsowej Polanie w Gorcach, gdzie od godz.18.00 wystąpią Jarosław Kąkol z Zespołem Małe Kino, Zespół Yellow Horse i Piotr „Lupi Lubertowicz”.

Wieczorem organizatorzy zapraszają też na wspólne śpiewanie „klasyków turystycznych”. W drugim dniu 14 września (sobota) obchodzimy „Światowy Dzień Bluesa”, a koncerty zespołów odbędą się na Długiej Polanie (os. Oleksówki) od godz.16.00 gdzie wystąpią Zespół iNTarg Blues, Zespół Zapaleni oraz Piotr „Lupi” Lubertowicz. W trzeci dniu 15 września (niedziela) przenosimy się Parku Miejskiego w Nowym Targu (ul. Parkowa), gdzie w Altanie od godz. 11.00 wystąpią kolejno: Studio Piosenki „Septyma”, Oskar Juryś, Stanisław Kita, zespół szantowy i gwiazda dnia Zespół U Studni (godz.16.00). A dodatkowo dzięki współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Nowym Targu wcześniej o godz.15.00 w Altanie zapraszamy na Narodowe Czytanie. Wstęp wolny.

„Punktem sportowym” Pożegnania lata będzie organizowany przez Stowarzyszenie Winter Classic III Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Nowego Targu, który odbędzie się w dniu 15 września (niedziela) w godz. 9.00-19.00 w Parku Miejskim w Nowym Targu (ul. Parkowa). Dodatkowo w tym dniu w Parku Miejskim odbędzie się także Turniej gry w boule, rozgrywki e-sportowe w NHL oraz wyścigi kolarskie. Wstęp wolny
 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-09-13 o godz. 09:00 do godz. 10:00.

Miejsce wydarzenia:

Małopolskie nowotarski Nowy Targ miasto Nowy Targ

Adres:

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY

Wydarzenie dodał(a) / Źródło