Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorWIRTUALNY TEATR HISTORII „NIEPODLEGŁA” NA KULTURALNYM PLACU NIEPODLEGŁOŚCI W ZAKOPANEM


We wrześniu zagości w Zakopanem Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”. Dzięki zapierającej dech technologii Virtual Reality przeżyj niezapomniany rejs po Atlantyku liniowcem MS „Piłsudski”, zanurz się w pełen magicznych przeżyć świat eleganckich wnętrz i opowieści o statku, który był dumą międzywojennej Polski. Udamy się także w podwodną misję na wrak „Piłsudskiego”, który spoczywa dzisiaj na dnie Morza Północnego. Z kolei wzruszający i pełen emocji film „Kartka z Powstania” przeniesie w trudny czas Powstania Warszawskiego i pozwoli poczuć się uczestnikiem tamtych wydarzeń. Na bezpłatne seanse zapraszają Fundacja Koncept Kultura, Biuro Programu „Niepodległa” oraz Zakopiańskie Centrum Kultury.

Seanse w Wirtualnym Teatrze Historii „Niepodległa” odbywać się będą w dniach 13.09–19.09 w godzinach 12.00 – 18.30 na Placu Niepodległości w Zakopanem. Na bezpłatne pokazy zapraszamy widzów powyżej 12. roku życia. Aby mieć pewność, że nie zabraknie miejsc, lepiej dokonać rezerwacji pod adresem: www.konceptkultura.pl

Uwaga! Seanse w technologii VR nie są zalecane dla dzieci poniżej 12. roku życia, osób cierpiących na epilepsję oraz mających kłopoty z błędnikiem!

 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-09-13 o godz. 12:00 do godz. 18:30.

Miejsce wydarzenia:

Zakopane miasto Zakopane

Adres:

plac Niepodległości, 34-500 Zakopane

Wydarzenie dodał(a) / Źródło