Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorKsiążka za worek śmieci | Razem sprzątamy Gdańsk


co-gdzie-kiedy.info - Książka za worek śmieci | Razem sprzątamy Gdańsk Zróbmy razem coś dobrego! Empik i Anna Jaklewicz zapraszają do udziału w akcji „Książka za worek śmieci” będącej częścią kampanii społecznej #EmpikKochaPlanetę.

IDEA AKCJI
Chcemy aktywować mieszkańców Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Rzeszowa, Łodzi, Poznania i Katowic do wspólnego działania na rzecz środowiska oraz na rzecz miasta. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na uczestników akcji czekają książki!

CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?
Dla uczestników akcji w każdym z miast mamy sto książek. Otrzyma je sto osób, które jako pierwsze zarejestrują się w wydarzeniu w danym mieście i później wezmą udział w akcji.

JAK MOGĘ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?
Pobierz wejściówkę dostępną przez Goingapp.pl lub aplikację Going. Kilka dni przed akcją otrzymasz mail z dodatkowymi informacjami. https://goingapp.pl/evt/2153168/ksiazka-za-worek-smieci-razem-sprzatamy-gdansk

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
Będziemy sprzątać dzielnicę Brzeźno. Spotykamy się na nieutwardzonej uliczce przed osiedlem Nadmorze, biegnącej pomiędzy ulicami Krasickiego a Dunikowskiego:
https://maps.app.goo.gl/ncjgr4wuK4R86Ksp7

Na miejscu czekać będą na Was koordynatorzy Empiku, którzy wręczą Wam worki i rękawice, a potem wspólnie ruszymy w teren. W pierwszej kolejności w akcji będą mogły wziąć udział osoby zarejestrowane (które pobrały i okażą wejściówki), w miarę dostępności miejsc w akcji będą mogły wziąć udział także osoby niezapisane.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Dobrą energię, przekąski, napoje. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii. Dobrze założyć wysokie, sportowe buty, długie spodnie i nakrycie głowy.

ORGANIZATOREM AKCJI SĄ empik oraz Anna Jaklewicz / Książka za worek śmieci.
PARTNERZY AKCJI: Gdańskie Nieruchomości, Gdańskie Usługi Komunalne.

Więcej: www.empik.com/eko

 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-09-22 o godz. 11:00 do godz. 14:00.

Miejsce wydarzenia:

Pomorskie Gdańsk Gdańsk miasto Gdańsk

Adres:

Dzielnica Brzeźno

EMPiK SA

Wydarzenie dodał(a) / Źródło