Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorWawel Truck w Sandomierzu już 20-22 września. Zapraszamy!


co-gdzie-kiedy.info - Wawel Truck w Sandomierzu już 20-22 września. Zapraszamy!

Już od 20 do 22 września w Sandomierzu na Bulwarze im. Józefa Piłsudskiego podczas Festiwalu Czekolady na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Podczas imprezy w Sandomierzu będzie można pomóc i wziąć udział w akcji „Oddaj krew za pudełko słodyczy Wawel”. Zapraszamy od najbliższego piątku do niedzieli w godzinach od 10 do 18.

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Sandomierza

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już od najbliższego piątku 20 września do niedzieli 22 września w Sandomierzu. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

Słodka pomoc

Podczas wizyty Wawel Truck w Sandomierzu będzie można wziąć udział w akcji krwiodawstwa. Na wszystkich, którzy zdecydują się pomóc i oddać krew, w strefie Wawel czekać będzie pudełko pysznych słodyczy marki Wawel.

Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

Słodka trasa ciężarówki

Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!

Zapraszamy!

Więcej informacji na: https://www.wawel.com.pl/waweltruck
 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-09-20 o godz. 10:00 do godz. 18:00.

Miejsce wydarzenia:

świętokrzyskie sandomierski Sandomierz miasto Sandomierz

Adres:

Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego

Garden of Words

Wydarzenie dodał(a) / Źródło