Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorFESTIWAL GIER PLANSZOWYCH 2019 - EMPIK GALERIA ŁÓDZKA


co-gdzie-kiedy.info - FESTIWAL GIER PLANSZOWYCH 2019 - EMPIK GALERIA ŁÓDZKA

Premiery i nowości, hity sezonu, a także absolutne klasyki – setki planszówek będzie można poznać, obejrzeć i osobiście przetestować, uczestnicząc w niejednej rozgrywce podczas Festiwalu Gier Planszowych 2019!

W prezentacjach wezmą udział wydawcy gier oraz eksperci. Próbne partie będzie więc można rozegrać z osobami, które nie tylko świetnie znają reguły, ale też potrafią je wyjaśnić w teorii i zaprezentować w praktyce, przeprowadzając debiutantów bezpiecznie i komfortowo przez gąszcz zasad i zasadzek.

Festiwal Gier Planszowych będzie doskonałą okazją, by przenieść się do fascynującego świata gier, wejść w nieznane role oraz skoncentrować się na emocjonującej rozgrywce. Mnogość tematów planszówek sprawia, że na każdym poziomie wiekowym można uczyć się przestrzegania zasad lub doskonalić refleks. Młodsi gracze nabędą zdolności przywódcze oraz nauczą się rywalizacji, a starsi poćwiczą pamięć.

Gry planszowe to jednak nie tylko fantastyczna zabawa i świetny trening dla umysłu, ale przede wszystkim – interakcje z innymi osobami, wspólne przeżywanie emocji i spędzanie czasu w dobrym towarzystwie. Na Festiwal można wybrać się samemu, z partnerem, przyjaciółmi lub całą rodziną. Nie mają znaczenie wiek i upodobania. Gier jest tak wiele i są tak różne, że znajdzie się odpowiednia dla każdego. Wystarczy przyjść i poszukać. Na Festiwalu nie zabraknie turniejów z nagrodami i bogatej oferty gier rodzinnych.

Do wspólnej zabawy zapraszają Empik oraz wydawcy gier planszowych: Edgard, Egmont, Fox Games, Hipocampus, MDR, Nasza Księgarnia, Rebel, TM Toys, Trefl, Winning Moves oraz Zielona Sowa.

 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-10-12 o godz. 10:00 do godz. 20:00.

Miejsce wydarzenia:

łódzkie Łódź

Adres:

Empik Galeria Łódzka al. Piłsudskiego 15/23 90 - 307 Łódź

EMPIK S. A.

Wydarzenie dodał(a) / Źródło