KOD DO POBRANIA

Skopiuj kod i zamieść kalendarz na swej stronie internetowej

Dodaj wydarzenie
NADCHODZĄCE WYDARZENIA GMINA PORONIN

Thursday 23.05.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-05-23 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 24.05.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-05-24 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Tuesday 28.05.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-05-28 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Wednesday 29.05.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-05-29 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Thursday 30.05.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-05-30 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 31.05.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-05-31 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Tuesday 04.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-04 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Wednesday 05.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-05 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Thursday 06.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-06 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 07.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-07 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Tuesday 11.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-11 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Wednesday 12.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-12 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Thursday 13.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-13 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 14.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-14 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Tuesday 18.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-18 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Wednesday 19.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-19 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Thursday 20.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-20 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...

Friday 21.06.2019

gok-w-poroninie-zaprasza-na-zajecia
2019-06-21 15:00  
GOK w Poroninie zaprasza na zajęcia 

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie serdecznie zapraszamy na zajęcia: ...