Przykro nam ale wydarzenie zakończyło sie lub jest już nieaktualne.
W serwisie zamieszczamy tylko informacje o wydarzeniach trwających oraz planowanych .

AdministratorTRANSPLANT JAM


co-gdzie-kiedy.info - TRANSPLANT JAM

Żyjemy w coraz bardziej plastikowym świecie i sami stajemy się coraz bardziej plastikowi – ostrzyknięci botoksem, naciągnięci złotymi nićmi, udoskonaleni implantami.  Co zatem w swoim osobistym testamencie może przekazać każdy z nas? Co zrobić, aby ofiarowanie serca nie było tylko pustym gestem na Facebooku i Instagramie? Odpowiedź przynosi transplantologia. W czasie warsztatów uczestnicy będą projektować rozwiązania służące zwiększeniu liczby przeszczepów na Warmii i Mazurach oraz ułatwiające podjęcie decyzji o zostaniu dawcą organów do przeszczepu.

Prowadzący: Małgorzata i Piotr Wasyluk – pasjonaci designu 4.0 i zwolennicy projektowania skupionego na człowieku, praktycy service design, tropiciele trendów i ich wykorzystania w projektowaniu skutecznych rozwiązań problemów społecznych, moderatorzy design thinking i procesów kreatywnych.


Na warsztat obowiązują zapisy (warsztaty odbywają się również na UWM, należy wybrać datę 13.10. żeby uczestniczyć w imprezie przy MOK) pod adresem https://evenea.pl/event/transplantjam/

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

 

Informacje o czasie i lokalizacji wydarzenia

2019-10-13 o godz. 10:00 do godz. 15:00.

Miejsce wydarzenia:

Warmińsko-mazurskie Olsztyn

Adres:

Spichlerz ul. Piastowska 13

Miejski Ośrodek Kultury

Wydarzenie dodał(a) / Źródło